Finn din selger

Vi har representanter i alle landets fylker. Her kan du scrolle deg nedover i listen og finne frerm til navn og telefon-nummer til din fylkes representant. 

Vi har representanter over hele landet. Nedenfor vil du finne en oversikt over kontaktinformasjon for våre salgsrepresentanter. 

Salgssjef sør, vest og nord: Willy Flaten T: 480 44 408   willy.flaten@sunrisemedical.no
Salgssjef øst og midt-Norge: Erik Fossum T: 908 50 814  erik.fossum@sunrisemedical.no
Salgssjef, institusjoner og sykehus: Steinar Petersen T: 913 41 679  steinar.petersen@sunrisemedical.no

Fylkeskontakter:

Viken (HMS Østfold):
Stine Bukholm  T: 934 70 066  stine.bukholm@sunrisemedical.no
Tom Arild Johnsen (El stoler)T: 976 28 818  tom.johnsen@sunrisemedical.no
 
Viken (HMS Buskerud, inkl Asker):
Tarje Risbøl  T: 477 13 030  tarje.risbol@sunrisemedical.no
Tom Arild Johnsen (El stoler) T: 976 28 818  tom.johnsen@sunrisemedical.no
  
Oslo og Viken (HMS Oslo/Akershus): 
Paul Ullerlien  T: 909 58 355  paul.ullerlien@sunrisemedical.no
Lars Marthinsen  T: 991 04 450  lars.marthinsen@sunrisemedical.no
Per Rune Molteberg  T: 990 95 204  per.molteberg@sunrisemedical.no
Tarje Risbøl (Bærum) T: 477 13 030  tarje.risbol@sunrisemedical.no
 
Innlandet (HMS Hedmark),
Arnfinn Hellerud T: 918 89 260  arnfinn.hellerud@sunrisemedical.no
Geir Birger Ekerhaugen  T: 901 36 817  geir.ekerhaugen@sunrisemedical.no
 
Innlandet (HMS Oppland):
Arnfinn Hellerud  T: 918 89 260  arnfinn.hellerud@sunrisemedical.no
Geir Birger Ekerhaugen  T: 901 36 817  geir.ekerhaugen@sunrisemedical.no
 
Vestfold og Telemark:
Thor Arne Tvetene  T: 909 18 570  thor-arne.tvetene@sunrisemedical.no
 
Agder: 
Karl Rasmussen  T: 975 78 003  karl.rasmussen@sunrisemedical.no
 
Rogaland: 
Frode Lundal  T: 917 75 110  frode.lundal@sunrisemedical.no
 
Vestland (HMS Hordaland): 
Frode Gudvangen  T: 482 09 891  frode.gudvangen@sunrisemedical.no
 
Vestland (HMS Sogn og Fjordane): 
Jostein Slettehaug T: 992 29 766  jostein.slettehaug@sunrisemedical.no
Frode Gudvangen  T: 482 09 891  frode.gudvangen@sunrisemedical.no
 
 
Møre og Romsdal: 
Jostein Slettehaug T: 992 29 766  jostein.slettehaug@sunrisemedical.no
 
Trøndelag (HMS Sør-Tr.lag): 
Bjørn Tore Grande  T: 917 07 330  bjorn.grande@sunrisemedical.no
 
Trøndelag (HMS Nord-Tr.lag): 
Dag Håkon Edvardsen  T: 482 17 313  dag.edvardsen@sunrisemedical.no
Nordland, sør: 
Dag Håkon Edvardsen  T: 482 17 313  dag.edvardsen@sunrisemedical.no
Nordland, nord: 
Uno Gjerstad  T: 918 80 332  uno.gjerstad@sunrisemedical.no
Troms og Finnmark: 
Uno Gjerstad  T: 918 80 332  uno.gjerstad@sunrisemedical.no