Finn din selger

Vi har representanter fordelt rundt i hele landet. Her kan du scrolle deg nedover i listen og finne frerm til navn og telefonnummer til din lokale representant. 

Vi har representanter over hele landet. Nedenfor vil du finne en oversikt over kontaktinformasjon for våre salgsrepresentanter. 

Salgssjef sør, vest og nord: Willy Flaten T: 480 44 408   willy.flaten@sunrisemedical.no
Salgssjef øst og midt-Norge: Erik Fossum T: 908 50 814  erik.fossum@sunrisemedical.no
Salgssjef, institusjoner og sykehus: Steinar Petersen T: 913 41 679  steinar.petersen@sunrisemedical.no

Fylkeskontakter:

Viken (HMS Øst-Viken):
Stine Bukholm  T: 934 70 066  stine.bukholm@sunrisemedical.no
Tom Arild Johnsen (El stoler)T: 976 28 818  tom.johnsen@sunrisemedical.no
 
Viken (HMS Vest-Viken, inkl Asker):
Tarje Risbøl  T: 477 13 030  tarje.risbol@sunrisemedical.no
Tom Arild Johnsen (El stoler) T: 976 28 818  tom.johnsen@sunrisemedical.no
  
Oslo og Viken (HMS Oslo/Akershus): 
Paul Ullerlien  T: 909 58 355  paul.ullerlien@sunrisemedical.no
Lars Marthinsen  T: 991 04 450  lars.marthinsen@sunrisemedical.no
Tarje Risbøl (Bærum) T: 477 13 030  tarje.risbol@sunrisemedical.no
 
Innlandet (HMS Hedmark),
Arnfinn Hellerud T: 918 89 260  arnfinn.hellerud@sunrisemedical.no
Geir Birger Ekerhaugen  T: 901 36 817  geir.ekerhaugen@sunrisemedical.no
 
Innlandet:
Arnfinn Hellerud  T: 918 89 260  arnfinn.hellerud@sunrisemedical.no
Geir Birger Ekerhaugen  T: 901 36 817  geir.ekerhaugen@sunrisemedical.no
 
Vestfold og Telemark:
Thor Arne Tvetene  T: 909 18 570  thor-arne.tvetene@sunrisemedical.no
 
Agder: 
Willy Flaten T: 480 44 408   willy.flaten@sunrisemedical.no
 
Rogaland: 
Frode Lundal  T: 917 75 110  frode.lundal@sunrisemedical.no
 
Vestland (HMS Hordaland): 
Frode Gudvangen  T: 482 09 891  frode.gudvangen@sunrisemedical.no
 
Vestland (HMS Sogn og Fjordane): 
Jostein Slettehaug T: 992 29 766  jostein.slettehaug@sunrisemedical.no
Frode Gudvangen  T: 482 09 891  frode.gudvangen@sunrisemedical.no
 
Møre og Romsdal: 
Jostein Slettehaug T: 992 29 766  jostein.slettehaug@sunrisemedical.no
 
Trøndelag (Avd. Trondheim): 
Bjørn Tore Grande  T: 917 07 330  bjorn.grande@sunrisemedical.no
 
Trøndelag (Avd. Levanger): 
Dag Håkon Edvardsen  T: 482 17 313  dag.edvardsen@sunrisemedical.no

Nordland, sør: 
Dag Håkon Edvardsen  T: 482 17 313  dag.edvardsen@sunrisemedical.no

Nordland, nord: 
Julie Marie Pedersen  T: 948 69 170  juliemarie.pedersen@sunrisemedical.no

Troms og Finnmark: 
Uno Gjerstad  T: 918 80 332  uno.gjerstad@sunrisemedical.no