Finn din selger

Sunrise Medical produkter som fås gjennom NAV må bestilles hos NAV Hjelpemiddelsentral. Andre produkter kan bestilles hos oss direkte.

I Norge har du rett til et hjelpemiddel fra det offentlige hvis du har behov for dette. Dersom du har et varig behov får du dette gjennom NAV Hjelpemiddelsentral. Dersom du har et kortvarig behov, vil du kunne låne hjelpemiddel via din kommune.

Du kan kontakte vår salgsrepresentant i ditt eget fylke (se nedenfor) eller kontakt vår Kundeservice på telefon 66 96 38 00 eller e-post: post@sunrisemedical.no dersom du har spørsmål om noen av våre produkter.

Finn din salgsrepresentant

Nedenfor vil du finne en liste med navn, epost og telefonnummer til våre selgere i Norge. 

Jostein Slettehaug -Sogn & Fjordane
Telefon: 992 29 766
E-post: jostein.slettehaug@sunrisemedical.no

Karl Rasmussen -Aust-Agder
Telefon: 975 78 003
E-post: karl.rasmussen@sunrisemedical.no

Uno Helge Gjerstad -Nordland N
Telefon: 918 80 332
E-post: uno.gjerstad@sunrisemedical.no

Stine Bukholm -Buskerud
Telefon: 934 70 066
E-post: stine.bukholm@sunrisemedical.no

Dag-Håkon Edvardsen -Nord-Trøndelag
Telefon: 482 17 313
E-post: dag.edvardsen@sunrisemedical.no

Frode Lundal -Rogaland
Telefon: 917 75 110
E-post: frode.lundal@sunrisemedical.no

Bjørn Tore Grande -Sør-Trøndelag
Telefon: 917 07 330
E-post: bjorn.tore.grande@sunrisemedical.no

Lars Marthinsen - Akershus/Oslo V
Telefon: 991 04 450
E-post: lars.marthinsen@sunrisemedical.no

Paul Ullerlien - Akershus/Oslo N
Telefon: 909 58 355
E-post: paul.ullerlien@sunrisemedical.no

Frode Gudvangen -Hordaland
Telefon: 482 09 891
E-post: frode.gudvangen@sunrisemedical.no

Jostein Slettehaug -Møre & Romsdal
Telefon: 992 29 766
E-post: jostein.slettehaug@sunrisemedical.no

Roald Pedersen -Finnmark
Telefon: 400 20 554
E-post: roald.pedersen@sunrisemedical.no

Dag-Håkon Edvardsen -Nordland
Telefon: 482 17 313
E-post: dag.edvardsen@sunrisemedical.no

Arnfinn Hellerud -Hedmark
Telefon: 918 89 260
E-post: arnfinn.hellerud@sunrisemedical.no

Geir Birger Ekerhaugen -Hedmark
Telefon: 901 36 817
E-post: geir.ekerhaugen@sunrisemedical.no

Per Rune Molteberg -Akershus/Oslo S
Telefon: 990 95 204
E-post: per.rune.molteberg@sunrisemedical.no

Arnfinn Hellerud -Akershus/Oslo Instit./Sykehus
Telefon: 918 89 260
E-post: arnfinn.hellerud@sunrisemedical.no

Tom Arild Johnsen -Buskerud
Telefon: 976 28 818
E-post: tom.arild.johnsen@sunrisemedical.no

Arnfinn Hellerud -Oppland
Telefon: 918 89 260
E-post: arnfinn.hellerud@sunrisemedical.no

Geir Birger Ekerhaugen -Oppland
Telefon: 901 36 817
E-post: geir.ekerhaugen@sunrisemedical.no

Thor Arne Tvetene -Telemark
Telefon: 909 18 570
E-post: thor-arne.tvetene@sunrisemedical.no

Roald Pedersen -Troms N
Telefon: 400 20 554
E-post: roald.pedersen@sunrisemedical.no

Uno Helge Gjerstad -Troms S
Telefon: 918 80 332
E-post: uno.gjerstad@sunrisemedical.no

Karl Rasmussen - Vest-Agder
Telefon: 975 78 003
E-post: karl.rasmussen@sunrisemedical.no

Thor Arne Tvetene -Vestfold
Telefon: 909 18 570
E-post: thor-arne.tvetene@sunrisemedical.no

Stine Bukholm -Østfold
Telefon: 934 70 066
E-post: stine.bukholm@sunrisemedical.no

Tom Arild Johnsen -Østfold
Telefon: 976 28 818
E-post: tom.arild.johnsen@sunrisemedical.no

Våre MERKENAVN