Finn din selger

Sunrise Medical produkter som fås gjennom NAV må bestilles hos NAV Hjelpemiddelsentral. Andre produkter kan bestilles hos oss direkte.

I Norge har du rett til et hjelpemiddel fra det offentlige hvis du har behov for dette. Dersom du har et varig behov får du dette gjennom NAV Hjelpemiddelsentral. Dersom du har et kortvarig behov, vil du kunne låne hjelpemiddel via din kommune.

Du kan kontakte vår salgsrepresentant i ditt eget fylke (se nedenfor) eller kontakt vår Kundeservice på telefon 66 96 38 00 eller e-post: post@sunrisemedical.no dersom du har spørsmål om noen av våre produkter.

Finn din salgsrepresentant

Dobbeltklikk på ordet Velg.. og velg ditt fylke nedenfor, Trykk søk og kontaktdetaljer for din selger kommer frem:

Jostein Slettehaug
Telefon: 992 29 766
E-post: jostein.slettehaug@sunrisemedical.no

Karl Rasmussen
Telefon: 975 78 003
E-post: karl.rasmussen@sunrisemedical.no

Uno Helge Gjerstad
Telefon: 918 80 332
E-post: uno.gjerstad@sunrisemedical.no

Stine Bukholm
Telefon: 934 70 066
E-post: stine.bukholm@sunrisemedical.no

Dag-Håkon Edvardsen
Telefon: 482 17 313
E-post: dag.edvardsen@sunrisemedical.no

Frode Lundal
Telefon: 917 75 110
E-post: frode.lundal@sunrisemedical.no

Bjørn Tore Grande
Telefon: 917 07 330
E-post: bjorn.tore.grande@sunrisemedical.no

Lars Marthinsen
Telefon: 991 04 450
E-post: lars.marthinsen@sunrisemedical.no

Paul Ullerlien
Telefon: 909 58 355
E-post: paul.ullerlien@sunrisemedical.no

Frode Gudvangen
Telefon: 482 09 891
E-post: frode.gudvangen@sunrisemedical.no

Jostein Slettehaug
Telefon: 992 29 766
E-post: jostein.slettehaug@sunrisemedical.no

Roald Pedersen
Telefon: 400 20 554
E-post: roald.pedersen@sunrisemedical.no

Dag-Håkon Edvardsen
Telefon: 482 17 313
E-post: dag.edvardsen@sunrisemedical.no

Arnfinn Hellerud
Telefon: 918 89 260
E-post: arnfinn.hellerud@sunrisemedical.no

Geir Birger Ekerhaugen
Telefon: 901 36 817
E-post: geir.ekerhaugen@sunrisemedical.no

Per Rune Molteberg
Telefon: 990 95 204
E-post: per.rune.molteberg@sunrisemedical.no

Arnfinn Hellerud
Telefon: 918 89 260
E-post: arnfinn.hellerud@sunrisemedical.no

Tom Arild Johnsen
Telefon: 976 28 818
E-post: tom.arild.johnsen@sunrisemedical.no

Arnfinn Hellerud
Telefon: 918 89 260
E-post: arnfinn.hellerud@sunrisemedical.no

Geir Birger Ekerhaugen
Telefon: 901 36 817
E-post: geir.ekerhaugen@sunrisemedical.no

Thor Arne Tvetene
Telefon: 909 18 570
E-post: thor-arne.tvetene@sunrisemedical.no

Roald Pedersen
Telefon: 400 20 554
E-post: roald.pedersen@sunrisemedical.no

Uno Helge Gjerstad
Telefon: 918 80 332
E-post: uno.gjerstad@sunrisemedical.no

Karl Rasmussen
Telefon: 975 78 003
E-post: karl.rasmussen@sunrisemedical.no

Thor Arne Tvetene
Telefon: 909 18 570
E-post: thor-arne.tvetene@sunrisemedical.no

Stine Bukholm
Telefon: 934 70 066
E-post: stine.bukholm@sunrisemedical.no

Tom Arild Johnsen
Telefon: 976 28 818
E-post: tom.arild.johnsen@sunrisemedical.no

Våre MERKENAVN